6 października 2014

Wyniki konkursu

Od autorki:
Na początek ogłoszenie wyników konkursu:
Osoby zdyskwalifikowane z powodu nie spełnienia warunków uczestnictwa w konkursie:
Arlandia aka Morgana - szkoda, bo twoja odpowiedź z fizycznego punktu widzenia była jako jedyna właściwa
Marta Grochowska 
Matiaga Sztę
Ula Kapusta

Naprawdę szkoda. To prawie połowa zgłoszeń, a myślę, że warunek nie był wymagający. Jeżeli odrzuciłam czyjeś zgłoszenie, mimo, że spełnił warunki proszę się do mnie zgłosić. Na pewno otrzyma rekompensatę. 

Przyznaję nagrody: 

1 kategoria: kto pierwszy, ten lepszy - Nikt nie wygrał. Otrzymałaby nagrodę Arlandia aka Morgana. Wszyscy inni odpowiadali, że "mają taką samą wagę", tyle że waga w fizyce jest przyrządem do mierzenia masy. W mowie potocznej mówimy o wadze na równi z ciężarem.

2 kategoria: cięta riposta - wygrywa Anna Fundakowska GRATULUJĘ !!! Już niedługo twój blog znajdzie się na mojej liście.

Zapraszam na zwycięskiego bloga LINK
I jeszcze raz gratuluję ;)

4 komentarze:

 1. Szkoda, jestem pewna, że komentowałam bardzo, bardzo dawne posty ale pod nazwą Arlandia, a może jeszcze jakąś inną, ale na pewno już kiedyś u Ciebie byłam, na samym początku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż wróżką nie jestem i nie znam wszystkich twoich ksywek. Jeżeli będziesz potrafiła dokładnie powiedzieć w którym poście i pod jaką nazwą skomentowałaś bloga, chętnie ci zrekompensuję dyskwalifikację.

   Usuń
  2. http://dziennikidestiny.blogspot.com/2014/01/dzienniki-yrososa-1.html#comment-form Marta Darling, nic nie musisz rekompensować, cieszę się, że w ogóle znalazłam ten post.

   Usuń
 2. http://onlybyme7.blogspot.com hmmm fajne konkursy, czekam na kolejne

  OdpowiedzUsuń