5 czerwca 2015

Post informacyjny - o blogach, które podjęły wyzwanie; twitter i może coś jeszcze...

Hej!
Dzisiaj mam dla was dodatkowy post informacyjny.

Punkt 1.
Z sześciu blogów, które wytypowałam do mojego małego wyzwania odpowiedziały mi do dzisiaj cztery z nich. Największą popularnością cieszył się temat "Jak wyobrażasz sobie świat w 2185roku?", ale mimo to, każdy z blogerów ujął temat zupełnie inaczej. Na tym właśnie polega magia gatunku sci-fi: jej nieograniczone możliwości.
A oto blogi, które podjęły wyzwanie:
http://niebioeski.blogspot.com - opowiedział on krótko swoją wizję. Scenariusz dość prawdopodobny.
http://swiatijegostwory.blogspot.com/ - napisała co ją najbardziej martwi w prawdopodobnym scenariuszu.
http://sennikmysz.blogspot.com/ - napisała opowiadanie, biorąc sobie bardzo dosłownie wierszyk Yrososa, jako jedyna do tej pory wybrała inny temat, chociaż częściowo zbiega się też z wyobrażeniem przyszłości.
http://moznazwariowac.blogspot.com/ - napisała wywiad z wymyśloną przyjaciółką z przyszłości. Bardzo ciekawa i oryginalna forma.
Wszystkie te blogi, jak i posty zasługują na wyróżnienie oraz polecenie.

Punkt 2.
Właściwie niechcący założyłam Twittera.
Dlaczego niechcący?
Cóż, cała historia zaczyna się dawno, dawno temu, czyli około dwa tygodnie temu, kiedy wyszła jakaś promocja: jak zaobserwujesz na twitterze czyjś tam profil i podasz adres e-mail to wyślą ci darmową grę.
I koniec historii.
Od tamtej pory niewiele na nim napisałam, ale jeżeli macie ochotę możecie mnie zaobserwować. Byłoby miło, gdybyście napisali też, co chcielibyście czytać na tym profilu lub czy w ogóle chcielibyście, by był on prowadzony, przecież równie dobrze może nic tam nie być.
Link: https://twitter.com/NoynTyn lub @NoynTyn
Podawajcie też swoje twittery :)

Punkt 3.
Kilka spraw organizacyjnych:
- Ci, którzy śledzą mojego facebooka wiedzą, że niedawno byłam w kinie na filmie Avengers: Czas Ultrona, jego recenzje zamierzam napisać około za dwa tygodnie lub później. Kolejny film do recenzji chciałabym, abyście wy wybrali, podawajcie swoje typy. Niedługo pojawi się ankieta i będziecie mogli głosować.
- Najbliższa przerwa będzie miała miejsce prawdopodobnie w sierpniu i będzie to bardziej przerwa techniczna. Nie wiem, czy zmiany będą duże, ale na pewno będą miały za zadanie ułatwić mi życie (stworzyłam tyle wątków, że czasem zaczynam się gubić, chce to poukładać). Jeżeli macie jakieś sugestie piszcie.

Punkt 4.
Odnośnie ostatniej ankiety. Dwie osoby odpowiedziały, że się na mnie zawiodły. Jeżeli te osoby to czytają to byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście się ze mną skontaktowali. Chcę wiedzieć co spowodowało taką opinię. Naprawdę mi na tym zależy.
I oczywiście dziękuję wszystkim, którzy poświęcili kilka minut na jej wypełnienie :)

Pozdro i do poniedziałku!
~ Noyn

5 komentarzy:

 1. Jeśli nie przeszkadza ci azjatyckie kino, to może Ikigami. Jestem bardzo ciekawa, jak by ci poszło z tą interpretacyjną częwcią, zwłaszcza z zakończeniem. No, ale nie wiem, co z polskimi napisami ;P
  Daj znać, jak coś naskrobiesz, Kuroneko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem otwarta na wszystkie propozycje oprócz głupawych komedii głównie romantycznych. Czytałam zarys fabuły, bardzo mi się spodobał. Dodam do mojej listy, mam nadzieję znajdę go w dobrej jakości na necie i oczywiście z napisami :)
   Pozdro.

   Usuń
 2. Wybierałam się iść na ten film do kina ale jakoś tak wyszło że poszłam na inny. Mam ten problem że w mojej okolicy kino upadło a do następnego mam dosyć spory kawałek więc nie bywam tam za często.
  Co do Twittera to planowałam go kiedyś założyć ze względu na kierowców F1 ale jakoś od dawna odkładam tą decyzję

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mieszkam w dużym mieście więc mam w pobliżu sporo kin. Inna sprawa, że na filmy sci-fi niewielu moich znajomych lubi chodzić i czasami nawet zdarza się iść samotnie jeżeli jest coś co musisz zobaczyć.

   Gdyby nie te rozdania gier też bym raczej go nie zakładała, nie jest to za bardzo popularna platforma i nie spodziewam się stamtąd napływu czytelników, ale tak ogólnie oceniając jest to ciekawsza platforma niż fb.

   Usuń
 3. Bardzo podoba mi się twój wygląd bloga zwłaszcza tło. Nie wiem gdzie takie zdobyłaś ale zazdroszczę!
  Jesli chodzi o twittera to zaobserwowałem Cię z miłą chęcią. ( mój Twitter @franek251095 ) zajrzę na inne wpisy i dam znać co sądzę :)

  OdpowiedzUsuń