2 lipca 2015

Czy zorganizować Q&A?

Hejka!
To nie jest post dodatkowy. Mam nadzieję, że uda mi się napisać go jutro. Będzie powrót do tematu kosmosu :) To bardziej krótka notka zapytajowo-informacyjna.
Jestem raczej przeciwna akcjom typu LBA. Dlaczego? To już temat na inną okazję, jednak pomyślałam, że może Wy chcielibyście mnie o coś zapytać. Jeśli tak piszcie pytania pod postem. 

Jeśli będzie ich dużo odpowiem na nie w osobnym poście. Jeśli będzie ich mało, a naprawdę będzie chcieli znać moją odpowiedź to napiszę ją osobiście na maila. Każdy może zadawać pytań do woli i na każdy temat.
Dajcie mi znać czy chcecie, aby taki post się pojawił.
Dzisiaj to niestety już wszystko z mojej strony.
Pozdro.
~Noyn

10 komentarzy:

 1. Bardzo chciałbym, aby taki post się pojawił, aczkolwiek wszystko zależy od pytań. Jeżeli większość pytań będzie (wątpliwie) "zabawna", to wiadomo, że do tego typu pasuje charakter wideo.
  Z racji, że nie lubię standardowych pytań typu "co cię skłoniło do napisania bloga?", czy "kim jest dla Ciebie obserwator?" dlatego moje pytanie to: ulubiona gra i ulubiony film? Tyle - proste :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzbierało się już sporo pytań, głównie od stałych czytelników i wiernych obserwatorów, więc prawie na 100% powstanie taki post. Nie wiem tylko kiedy. Niedługo wyjeżdżam i chciałabym go wcześniej zrobić :)
   Pozdro.

   Usuń
 2. No ok, skoro tak, to ja będę ambitna.
  1. Wiele osób twierdzi, że Mickiewicz jest wieszczem narodu i wielka świetlana chwała mu za to. W ogóle, napisać epopeję narodową, etc. Jak ty się do tego odniesiesz i (uściślam), czy będziesz mnie w ogóle próbować przykonywać, że to nie jest dziadostwo podkrawające pod grafomanię i melomianię.
  2. Sztuka nowoczesna - podoba ci się, jak odbierasz, czy ma przyszłość?
  3. Powojenni "rebelianci" czyli Hłasko. Jak ci się podobają takie "opowiadanka o robolu" i inne podobne pozycje powojenne w Polsce?
  4. Z innej beczki... ulubiona dziedzina matematyczna? Dlaczego, na jakim poziomie, jak byś przekonała innych do jej nauki?
  5. Jaki język według ciebie przmi najładniej, a jaki najpotworniej. Postaraj się odkleić na chwilę od powiązań historycznych, a zrób tylko fonetyczną stronę. No i oczywiście dlaczego akurat te.
  6. Jak tworzysz świat przedstawiony? Najpierw masz pomysł fabuły, do której dopasowywujesz świat, bohatera, którego chcesz zobaczyć w odpoiadających mu warunkach, wszystko rodzi się w bólach i chaosie totalnym, czy robisz jakieə "kroki" krok po kroku według przewodnika "Jak zrobić świat"?

  Dobra, myślę, że i tak asz dużo tego, starczy ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście ambitnie, ale i bardzo ciekawie. Aż mi się łezka kręci w oku, kiedy czytam coś tak niestandardowego. Chętnie odpowiem na twoje pytania. Zebrało się już sporo propozycji, więc post powstanie już niedługo :)
   Pozdro.

   Usuń
 3. Mam kilka pytań :-)
  1. Gdybyś wygrała 1.000.000 zł co byś zrobiła? ;-)
  2. Mieć 10.000 obserwatorów na blogu czy możliwość napisania książki?
  3. Ulubiony deser? ;-)
  4. Niewidzialność czy możliwość latania? (z serii bardzo głupie pytania ^^)
  5. Co być zabrała ze sobą na bezludną wyspę?
  Pozdrawiam ^^

  http://julialukaszek-okay.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Auć. Będę musiała się nieźle zastanowić nad niektórymi. Szczególnie chyba nad pierwszym. Post już niedługo powstanie i poznasz odpowiedzi.
   Pozdro.

   Usuń
 4. Zrób taki post, dobrze jest wiedzieć coś o autorze bloga :) Mogę zasugerował kilka pytanek"
  1. Jak ma na imię Twoja pierwsza miłość?
  2. Jaki kolor najbardziej pasuje do Twojego obecnego humoru?
  3. Najlepsze słodycze to..?
  4. Jaki był powód powstania bloga?
  5. Skąd pomysł na nazwę bloga?

  http://lazurytoweniebo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post powstanie to już postanowione skoro zebrało się aż tyle pytań. Nie wiem tylko kiedy. Mam wiele pomysłów na dodatkowe posty, część z nich to świeże tematy, które wolałabym poruszyć jak najszybciej.
   Pozdro.

   Usuń
 5. Ja także mam kilka pytań :)
  1. Masz rodzeństwo czy jesteś jedynaczką ?
  2. Posiadasz jakieś zwierzęta w domu ?
  3. Czego ostatnio się nauczyłaś ?
  4. Od czego zaczęła się twoja przygoda z kosmosem ?
  5. Zamawiasz często rzeczy przez internet ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzbierało się tego trochę. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Możliwie jak najszybciej. Możliwe, że nawet będę musiała podzielić taki post na dwie części.
   Pozdro.

   Usuń